2006 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 mars 2023 -
3572 Skulptur
Gips, Vår, stämplad. Höjd: 61 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 3 december 2018 -
3112 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2018
2026 Skulptur
"Vår", gips, bemålad, höjd: 62 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 25 september 2017 -
9202 Skulptur
Vår, Konstmassa, höjd: 60 ca
Såld: 350 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
2493 Skulptur
Gips "Vår", höjd: 62
Såld: 600 kr
Såldes den 8 november 2010
2186 Skulptur
gips, signerad, naken kvinna, "Vår", höjd: 60
Såld: 750 kr
Såldes den 2 juni 2008 -
1854 Skulptur
Såld: 400 kr
Såldes den 12 mars 2007 -
3172 Skulptur
Sign, A Barsetti, "vår", H.59
Såld: 150 kr
Såldes den 29 september 2003