Föremål som liknar skulptur Vår

  • Träfflista
  • 2006 Skulptur
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 20 mars 2023
  • 3572 Skulptur
    Gips, Vår, stämplad. Höjd: 61 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 3 december 2018
  • 3112 Skulptur
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 8 januari 2018
  • 2186 Skulptur
    gips, signerad, naken kvinna, "Vår", höjd: 60
    Såld: 750 kr

    Såldes den 2 juni 2008
  • 1854 Skulptur
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 mars 2007
  • 3172 Skulptur
    Sign, A Barsetti, "vår", H.59
    Såld: 150 kr

    Såldes den 29 september 2003